Cererea dumneavoastra nu a putut fi procesata

    Cerere procesata cu success

      Impresii Hotel Delphin Imperial Lara

      5
      45%Early Booking
      Hotel vizitat de Jeka
      recomandat de turisti
      Aqua Park
      Pret de la
      93 Euro / noapte
      Pret valabil pentru sejururi in anumite perioade in limita locurilor disponibile
      Kemeragzi Mevkii, Lara Beach, Kundu, Antalya 07110. TURKEY
      Lara, langa plaja

      Vezi tarife
      ⭐ 9,6 puncte din 10 - Evaluare conform opiniilor reale ale turistilor (41 recenzii)
      Ordoneaza:
      • Impresii hotel - Apreciat cu 7 / 10
        04 iulie 2022
        Dana N.

        Pt reclama ce i se face a fost sub asteptari!In ceea ce priveste mancarea as da un minus in comparatie cu alte hoteluri de 5* iar intrare in mare era cu pietricele nicidecum cu nisip.Pt pretul platit si serviciile oferite nu m-as mai intoarce aici!

      • O vacanta excelenta - Apreciat cu 9 / 10
        07 iulie 2022
        Cristinel-Daniel T.

        Cornelia, reprezentanta JEKA in Antalya, a fost de nota 10, fusese deja la receptie cu o zi inaintea sosirii, ne-a facut cazarea sa fie o simpla formalitate rapida, ne-a sunat in camera dupa sosire, ne-a ofertat excursiile, inclusiv cea gratuita din partea Jeka.
        Hotelul este excelent pozitionat, foarte aspectuos si elegant, are un aer "imperial" !
        Receptionerii nu debordau de amabilitatea , la fel personalul de la bagaje, bagajele ni le-am carat singuri in camera, bila neagra.
        Camera a fost excelenta, balcon mare, vederea era spre mare, curatenia exemplara, zilnic s-au schimbat prosoapele, nota 10.
        Restaurantul principal a fost foarte bine organizat, mancare indestulatoare si diversificata, partea cu separarea familiilor fara copii de cele cu copii mici a facut toti banii.Bauturi de calitate, doar imbuteliate, ospatarii destul de serviabili, germanii si englezii aveau mai multa trecere si inca ma straduiesc sa inteleg de ce.
        Daca e sa reprosez ceva hotelului este faptul ca desi au depus ceva eforturi sa separe familiile cu copii foarte mici de restul, evident ca nu s-a putut.
        N-o sa inteleg niciodata ce distractie sau odihna sa fie pe parintii care aduc un copil sub un an si inca unul de 2-3 ani in caldura si galagia unei uzine ca acest hotel.
        Cele 10 lifturi deveneau insuficiente cand incepea coborarea/urcarea carucioarelor cu copii mici si nervosi care nu erau chiar tacuti.
        Foarte multa verdeata in curtea hotelului, alei ingrijite, o gramada de chioscuri cu gustari care de care mai diversificate.
        Skate Team nota 10, nici nu te asezai pe sezlong si erau langa tine sa te intrebe ce doresti sa-ti aduca.
        Sezlonguri destule, pana la 8,30 nu se puteau pune prosoape pe sezlonguri , doar ca rezervare, pentru ca le strangea personalul.O chestie buna, dupa parerea mea
        Programul de animatie pe zi era destul de slabut si scurt, seara spectacolele au fost reusite, de calitate, era sala de spectacole care dupa mini disco avea spectacol, era inca o terasa cu muzica live, aveai ce gasi pentru a face seara placuta.
        Parcare acoperita, am gasit loc fara sa ma fortez prea tare.
        Piscine eu am numarat 3 , exterioare, una unde nu era permis zgomotul, una pentru familii cu copii si una mai mare unde teoretic erau cei fara copii, evident ca multi cu copii mici veneau direct la cea mare!
        Plaja destul de larga, cu nisip, langa mare era pietris, intrarea cam abrupta in mare, cam in 5-6 metri de la mal apa iti depasea inaltimea.
        Un gest frumos din partea hotelulului a fost ca de ziua sotiei am gasit in camera un platou cu bomboane de ciocolata, un tortulet, o sampanie in frapiera, un platou cu alune, smochine, caise si erau si afisati sarbatoritii zilei pe televizoarele de la receptie.
        In concluzie, a fost o vacanta reusita si chiar merita sa treci pragul acestui hotel, nu stiu ce se poate cere ceva peste ce ofera acest DELPHIN IMPERIAL!

      • Un hotel exceptional - Apreciat cu 10 / 10
        12 iulie 2022
        Alexandra S.

        Personal foarte amabil și respectuos, ospitalieri.
        Hotelul f curat, curățenie în fiecare zi schimbat prosoape și lenjerie de pat.
        Mini barul umplut în fiecare zi, mancare pe toate gusturile și foarte diversificate
        Personalul Jeka f atenți
        Perfect

      • 10 - Apreciat cu 10 / 10
        08 august 2022
        Ioan M.

        excelent !!!

      • Nota 10 - Apreciat cu 10 / 10
        26 august 2022
        Roxana B.

        Am petrecut 8 zile la superlativ in acest hotel si nu am avut nicio experienta careia sa ii pot acorda acum o nota mai mica. Curatenia se facea zilnic, mancare - cata vrei si diversificata, la fel si bauturile, plaja - OK, personalul - deosebit de amabil, distractia - si pentru adulti si pentru cei mici. Recomand !

      • Foarte bine! - Apreciat cu 10 / 10
        26 august 2022
        Emil A.

        Merită toți banii care i-am dat pe bilet.

      • Delphin Imperial Lara - Apreciat cu 10 / 10
        05 septembrie 2022
        DANIELA MIHAELA M.

        Totul la superlativ voi reveni cu placere si la anul ,oameni frumosi si o servire ireprosabila va mulțumesc!😘😘😘

      • Hotel Delphin imperial - Apreciat cu 10 / 10
        03 octombrie 2022
        Cristina P.

        Totul la superlativ dar in primul rand serviciile de top!

      • Martie, Imperial! - Apreciat cu 10 / 10
        01 aprilie 2023
        sorin alexandru S.

        Sejur în martie la Imperial. Camere mari și curate, mâncare și băutură pentru toate gusturile.
        Hotelul era plin cu turiști, care aveau la dispoziție piscină interioară și exterioară încălzite, aqua parcul și pontonul fiind deschise.Accesul în mare destul de abrupt în perioada asta,apa având 18 grade.
        Recomand hotel Delphin Imperial în orice perioadă din an, pentru că merită!

      • Impresii hotel Delphin Imperial - Apreciat cu 10 / 10
        27 iunie 2023
        RAMONA A.

        Poziționare f buna,curățenia se face in fiecare zi, personal f drăguț.Singurul minus este cel legat de mâncare .Prea mult miel și mult prea multă mâncare gătită în stilul lor.Acest lucru este însă discutabil pt că depinde de gustul fiecăruia.

      • Delphin Imperial - Apreciat cu 8 / 10
        11 iulie 2023
        Camelian P.

        Personal bine pregătit, la recepție puțin distanți și fără chef.... Restaurantele "a la carte" nu le recomand, am incercat unul și nici măcar nu am ajuns la masă și au sărit cu băuturi contracost peste noi... La șezlongurile de pe plajă nu se făcea curățenie deloc, le găseai pline de nisip dimineața... Chiar și măsuțele erau foarte murdare. Animația a fost foarte bună, spectacolele de seara deosebit de frumoase. Mâncarea... de toate pentru toți. Un mare plus din partea agenției parteneră din Turcia Teztour, mașină gratis cu șofer și ghid pentru cumpărături oriunde in zona... Mulțumiri lui Aniella de la Teza Tour.
        In concluzie, un sejur reușit, mici neajunsuri sunt peste tot.

      • Delphin Imperial Lara - Apreciat cu 10 / 10
        04 septembrie 2023
        DANIELA MIHAELA M.

        Cel mai bun hotel din Turcia

      • Frumos - Apreciat cu 9 / 10
        23 octombrie 2023
        Alexandra Iuliana G.

        Totul impecabil, insa afara destul de inghesuit pentru un resort. Am prins o perioada cand hotelul era full iar sezlongurile la piscina erau mega inghesuite. Nu aveai loc sa treci.

      • Delphine imperial Lara - Apreciat cu 9 / 10
        07 mai 2024
        ALEXANDRA LUMINIȚA I.

        Mâncare foarte bună și multa, bautura , un hotel îngrijit, angajați serviabili și zâmbitori,... Mai au de lucrat pe curățenia în camera... Uitau sa pună săpun, hârtie, si se vedea praf pe mobila, construiau și ceva și posibil de asta. Revenim cu drag!

      • Un resort foarte bun. - Apreciat cu 10 / 10
        25 mai 2024
        Gabriela S.

        Recomand acest hotel

      • Foarte bine - Apreciat cu 10 / 10
        15 iulie 2024
        Gabriel L.

        Camere mari si curate,mancare bună și diversificată,băutură și sucuri la cutie și sticlă,înghețată la cornet și ambalată aproape toată ziua
        Este un hotel de nota 10

      • 17 iulie 2024
        Silvia N.

        Totul a fost peste așteptările noastre , mulțumim OANA CARLIGEANU , pentru recomandare

      • Excelent - Apreciat cu 10 / 10
        17 iulie 2024
        ANCA V.

        Totul la superlativ.

      • Vacanta reusita - Apreciat cu 10 / 10
        18 iulie 2024
        Laurentiu T.

        10 din 10

      • 18 iulie 2024
        EMIL R.

        Spatii foarte generoase, curate si care imbina luxul occidental cu farmecul oriental . Multiple posibilitati de distractie si relaxare- plaja, bazine, gradini. Acces la zone pentru shopping. Programe muzicale variate si atractive. O bucatarie bogata care satisface o mare diversitate de gusturi. Personal vesel, politicos si foartr prevenitor cu turistii. Cazare potrivita celor 5 stele afirmate , curatenie si eleganta . Un loc unde familia mea doreste sa revina, potrivit celor doua experiente anterioare!

      • Pagina:
      • 1
      • 2
      • 3
      Ordoneaza:

      Abonare newsletter

      © 1991 - 2025 JEKA TURISM
      Toate drepturile rezervate.
      Termeni si conditii

      Mastercard Mastercard Visa Visa