Cererea dumneavoastra nu a putut fi procesata

    Cerere procesata cu success

      Impresii Hotel Nestor Ayia Napa

      4
      Hotel vizitat de Jeka
      recomandat de turisti
      Pret de la
      1017 Euro / sejur
      Pret valabil pentru sejururi in anumite perioade in limita locurilor disponibile
      8, 1st October Street, 5343 Ayia Napa, Cipru
      Ayia Napa, la 250m de plaja

      Vezi tarife
      ⭐ 9,6 puncte din 10 - Evaluare conform opiniilor reale ale turistilor (7 recenzii)
      • Vacanta reusita - Apreciat cu 10 / 10
        03 septembrie 2025
        Nicoleta Z.

        Totul la superlativ .

      • Minunat - Apreciat cu 10 / 10
        02 septembrie 2025
        Diana V.

        Este un hotel drăguț și curat cu personal foarte politicos.Zona este foarte bună, aproape de parcul de distracție și de baruri și restaurante.Mâncare foarte diversificată.Ca minus poate ar fi camerele mici dar pe noi nu ne-a deranjat pentru ca nu am stat în cameră inafara de somn.

      • concediu Hotel Nestor - Apreciat cu 9 / 10
        18 august 2025
        NICOLAE TIBERIU P.

        Conditii de cazare, masa, curatenie excelente! Piscina excelenta!
        Atmosfera in Statiune- foarte buna!

        La minusuri, dar nu legate de hotel: plaje banale si aglomerate si lipsa meniurilor din peste si fructe de mare proaspete in toata statiunea!

        Multumim! Recomandam si poate revenim!

      • Un sejur reusit! - Apreciat cu 10 / 10
        23 decembrie 2024
        RADU CRISTIAN C.

        Am fost la sfarsitul lunii octombrie-inceputul lunii noiembrie, unde am prins o vreme foarte frumoasa, cu temperaturi de 24-27 de grade. A fost cald, puteam face plaja si baie in apa marii, aceasta fiind calda.
        Inca de la aterizarea la aeroport, am fost preluati de reprezentatul agentiei si am fost transferati la hotel. Hotelul este unul curat, linistit, iar camera este una spatioasa, unde se schimba zilnic lenjeria. In acest hotel sunt multi romani angajati.
        Restaurantul hotelului este curat, noi am optat pentru demipensiune. Micul dejun este diversificat, mancarea fiind una delicioasa si calitativa, iar cina este la fel de buna, unde bauturile sunt contra cost. Sunt mai multe plaje unde poti alege sa faci plaja, unele fiind mai departate de hotel, dar se poate ajunge usor cu autobuzul. Plajele sunt cu nisip fin, intare lina in apa, fara pietre si alge, apa curata si cristalina, turcoaz. Sezlongurile si umbrele se pot inchiria contra cost, 7.50 euro.
        Excursiile sunt optionale si sunt organizate de agentie, noi am participat la una dintre ele si am fost foarte multumiti! Exista autocare care circula foarte bine pana la orasul Larnaca si inapoi (autobuze curate si cu aer conditionat, biletul se achita la urcare). Se circula pe partea stanga iar prizele sunt pe sistem englezesc (puteti cere adaptor la receptia hotelului).
        In concluzie, a fost un sejur reusit si cu aceasta ocazie, ii multumim doamnei Maria de la Jeka pentru amabilitate si recomandarea oferita. Ne vom intoarce si cu o alta ocazie la acest hotel.

      • Un hotel care merita - Apreciat cu 9 / 10
        07 octombrie 2024
        RAZVAN T.

        Am stat 1 săptămâna in camera Junior Suite. Ideal sa luați camera cu vedere la piscina. Hotel ok, program de entertainment zilnic seara (cu riscul de gălăgie pana la 23.00), mic dejun elaborat. Masa am servit-o 1 singura data la prânz si am fost plăcut impresionat de calitate si diversitate (pentru cei care optează). Piscina foarte mare, personal amabil. Poziționare in centrul stațiunii si cu acces in 5-6 min de mers pe jos la plaja. Singurul minus este curățenia podului in camere care ar putea fi mai temeinica. m-aș reîntoarce la acest hotel.

      • Nestor Hotel Aya Napa - Apreciat cu 10 / 10
        31 iulie 2023
        Silvia Mihaela A.

        A fost foarte frumos si relaxant. Conditii bune, mancare buna, personal la receptie, restaurant si curatenie romani.
        Foarte amabili si de ajutor. Ne-au reparat aerul conditionat imediat.

      • Frumos - Apreciat cu 9 / 10
        04 iulie 2023
        AMALIA C.

        Camera a fost cam mica pt 3 adulti; in weekemd era galagie noaptea pe holuri si in camera...in rest totul a fost foarte bine

      Abonare newsletter

      © 1991 - 2025 JEKA TURISM
      Toate drepturile rezervate.
      Termeni si conditii

      Mastercard Mastercard Visa Visa