Alatura-te echipei Jeka Turism

Cerere procesata cu success

    • Travel Agent
      • Internship

    Cerinte / Candidat ideal

    - Cunostinte avansate ( scris, vorbit ) de limba engleza obligatoriu.
    - Abilitati de comunicare scris si oral in limba engleza.
    - Pro-activ, organizat, ordonat, punctual, spirit de echipa.
    - Cunostinte avansate operare PC ( Microsoft Outlook, Word, Excel ).
    - Creativitate si initiativa.
    - Studii superioare terminate.
    - Experienta de minim 1 an obligatorie.
    - 5000 ron net plus alte beneficii.

    Descrierea jobului

    Candidatul va ocupa postul de agent de turism avand responsabilitati in productie si vanzare.
    Va prelua cererile de oferta alocate sau primite spontan, va contacta rapid clientii si va mentine legatura cu acestia pe intreaga derulare a procesului de vanzare: prelucrare oferta, transmitere oferta clienti, preluare rezervare, transmitere rezervare partener extern, facturare, emitere documente de calatorie, evidenta platilor.
    Va oferi servicii de consultanta turistica potentialilor clienti.

    Descrierea companiei

    Jeka Turism - Este o agentie de turism infiintata in 1991 specializata in ofertele turistice externe.

    Jeka Turism

    • Numar licenta: 229
    • Tip licenta: Touroperatoare
    • Cod fiscal: RO24115
    • Nr. Reg. Com.: J40/1434/1991
    • Capital social: 27000 ron