Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii inseamna ca esti de acord cu Politica de confidentialitate a site-ului.
Cererea dumneavoastra nu a putut fi procesata
Cerere procesata cu success
Nu se poate face plajă lângă mare , nu este amenajată plaja ,nisipul nu este fin , mâncarea a fost ok dar foarte aglomerat la ora de masă , șezlongurile trebuie ocupate dimineață altfel mai târziu nu se mai găsesc , camerele sunt ok dar nu se face curățenie cum ar trebui ( a uitat să i-a gunoiul , nu a schimbat lenjeria , doar fețele de pernă) , se face o diferență între anumite persoane venite din alte țări dar cu puțin tips se rezolvă . Una peste alta a fost un sejur frumos fără probleme și am fost mulțumiți , dar pe viitor ne vom orienta către un alt resort.
Locatie buna, piscine curate, topoganele ok, intrarea in mare cu pietre si chiari bolovani.Mancarea si bautura de foarte proasta calitate.Personalul foarte neprietenos, si cand spun personalul ma refer la 99% din ei, mai ales cand aud ca suntem romani!De evitat acest hotel!!!
Serviciile au fost foarte bune,hotelul foarte frumos,singurul minus a fost echipa de animatie...erau niste plictisiti care asteptau sa se termine spectacolul mai repede(la jumatea spectacolului deja incepea lumea sa plece).O concluzie finala:un concediu reusit,conteaza foarte mult si grupul cu care pleci.
Un hotel extraordinar la care-am simtit f bine ,camerele spatioase extrem de frumoase, curatenia de nota 10,piscinele foarte bune, topoganele sant punctul forte, mancarea bine era foarte multa dar nu neaparat f buna dar gaseai ceva sa iti placa, apa minunata, intrarea lina in apa compensa plaja ingusta si pietroasa. Mie mind a placut, copiiilor de asemenea va recomand cu multa caldura hotelul.
Am fost in acest hotel in luna iunie 2013 si sunt foarte dezamagit de serviciile oferite. Personal de slaba calitate, servicii foarte slabe, spatiu mic pentru restaurantul principal, raportat la numarul de turisti. Ospatari care nu urmaresc decat bacsis. Nu ofera internet gratis nici macar in lobby, iar cel cu taxa este foarte scump si de slaba calitate. Plaja mica si cu pietricele in marea parte a ei, pietre in apa. La piscine sezlong-uri ocupate de cei care ar trebui sa mentina curatenia. Pe scurt, nu mergeti la acest hotel.
Abonare newsletter